Mona Hus Wallin litografier

Mona Hus Wallin litografier
Mona Hus Wallin litografier
Mona Hus Wallin litografier
Mona Hus Wallin litografier

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Vy över Slussen, Stockholm signerad M. Huss W, 410/435, färglitografier, 70x148 cm, inramad triptyk

242924

2014-04-25