Catrina B Liljegren litografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LILJEGREN B, Catrina (samtida): (3) Figurkompositioner, signerade, litografier, 37x37 cm vardera

242936

2014-04-25