Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, delvis bemålat och skuret trä, sitthöjd 50, längd 97 cm

Renoverad och kompletterad, skador, delar saknas

242948

2014-04-24