Gustaf Wilhelm Palm

Gustaf Wilhelm Palm
Gustaf Wilhelm Palm
Gustaf Wilhelm Palm
Gustaf Wilhelm Palm

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PALM, Gustaf Wilhelm (1810-90): "Gottland", daterad Den 22 Julii 1882, akvarell, 22x31 cm
Kopia på äkthetsintyg från Nationalmuseum medföljer

242962

2014-04-24