Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PALM, Gustaf Wilhelm (1810-90): "Gottland", daterad Den 22 Julii 1882, akvarell, 22x31 cm
Kopia på äkthetsintyg från Nationalmuseum medföljer
242962
2014-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här