Esther Kjerner oljemålning

Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KJERNER, Esther (1873-1952): "Vårvinter", signerad E. Kjerner Rönninge, olja på pannå, 42x32 cm

242970

2014-04-24