Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KJERNER, Esther (1873-1952): "Vårvinter", signerad E. Kjerner Rönninge, olja på pannå, 42x32 cm
242970
2014-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här