Hans Fellenius oljemålning stilleben

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FELLENIUS, Hans (1933-1990): Fönsterstilleben, signerad Fellenius, olja på duk, 70x52 cm

242972

2014-04-24