Olof Ågren oljemålning

Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅGREN, Olof (1874-1962): "Skärgården 1910", monogramsignerad O Å 1910, olja på pannå, 14x19 cm
Etikettmärkt á tergo Utställning Prins Eugen Waldemarsudde

Ej examinerad ur ram

242978

2014-04-24