Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅGREN, Olof (1874-1962): "Skärgården 1910", monogramsignerad O Å 1910, olja på pannå, 14x19 cm
Etikettmärkt á tergo Utställning Prins Eugen Waldemarsudde
Ej examinerad ur ram
242978
2014-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här