Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NORDENSKIÖLD, Gerd (1913-1999): Konkret komposition, monogramsignerad N i skiöld och daterad -59, gouache, 8x6 cm
242986
2014-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här