Bords / arbetslampa industridesign PeFeGe

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDS / ARBETSLAMPA, industridesign, PeFeGe, grålackerad, 3 ledad, etikettmärkta "EG Eriksson elmekaniska verkstad Stockholm", längd ca 144 cm

Ytslitage och bucklor

242987

2014-04-24