Fällstolar efter Wegner´s "Folding chair"

Fällstolar efter Wegner´s
Fällstolar efter Wegner´s
Fällstolar efter Wegner´s
Fällstolar efter Wegner´s
Fällstolar efter Wegner´s
Fällstolar efter Wegner´s
Fällstolar efter Wegner´s
Fällstolar efter Wegner´s
Fällstolar efter Wegner´s
Fällstolar efter Wegner´s
Fällstolar efter Wegner´s
Fällstolar efter Wegner´s
Fällstolar efter Wegner´s
Fällstolar efter Wegner´s

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÄLLSTOLAR, 1 par, efter Hans J Wegner folding chair, bok, snörat ryggstöd samt sits

Snörningen med slitage, smärre ytskador

242991

2014-04-24