Soffa design Gunnar Myrstrand för Källemo

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, Gunnar Myrstrand för Källemo, svart skinn med lösa sittplymåer, jakaranda, sitthöjd 35, soffans längd ca 120 cm, undersida stämplad Källemo

Bruksslitage

242994

2014-04-24