Harald Sonesson illustration Mumin
2014-04-26
243002
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SONESSON, Harald (född 1942): Lilla My med brevet, signerad Harald Sonesson, akvarell, tusch, 25x39 cm