Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Alplandskap med sjö, signerad och daterad PM 1872, olja på duk, 40x56 cm
243004
2014-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här