Soffbord Folke Ohlsson

Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, "Frisco", 1960-tal, Folke Ohlsson, teak, brännstämplad för Tingströms Bra Bohag, höjd 54, 81x81 cm

243010

2014-04-24