Ernest Messioner etsning

Ernest Messioner etsning
Ernest Messioner etsning
Ernest Messioner etsning
Ernest Messioner etsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MEISSIONER, Ernest (1815-1891): "1814", signerad i plåten E Messioner 1864, Girald & Herbin 1904, etsning, 53x77 cm

243039

2014-04-24