Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MEISSIONER, Ernest (1815-1891): "1814", signerad i plåten E Messioner 1864, Girald & Herbin 1904, etsning, 53x77 cm
243039
2014-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här