Ramar 1800-tal
2014-04-24
243043
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAMAR, 1 par, 1800-talets slut, mässing, dekor av stiliserade bladslingor, innermått ca 13x9,5 cm
Skador