Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, FÅTÖLJ, KARMSTOL, STOLAR, 2 st., märkta J.A. Söderberg Linköping, 1920-tal, mahogny, soffans längd 170 cm
Fanérskador
243054
2014-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här