Självporträtt i rödkrita

Självporträtt i rödkrita
Självporträtt i rödkrita
Självporträtt i rödkrita
Självporträtt i rödkrita

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

CLAUDE-HÉLIN (Frankrike, 1900-tal): Konstnär med penslar, signerad, rödkrita, 32x25 cm

243064

2014-04-26