Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRISENDAHL, Carl (1886-1948): Lejon, signerad C. Frisendahl, terracotta, längd 23, höjd 12 cm
Proveniens: Konstnär Bengt O Österblom
Smärre skador
243067
2014-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här