Carl Frisendahl skulptur

Carl Frisendahl skulptur
Carl Frisendahl skulptur
Carl Frisendahl skulptur
Carl Frisendahl skulptur
Carl Frisendahl skulptur
Carl Frisendahl skulptur
Carl Frisendahl skulptur
Carl Frisendahl skulptur

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRISENDAHL, Carl (1886-1948): Lejon, signerad C. Frisendahl, terracotta, längd 23, höjd 12 cm
Proveniens: Konstnär Bengt O Österblom

Smärre skador

243067

2014-04-26