Bengt O Österblom oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÖSTERBLOM, Bengt O (1903-1976): Stilleben med äpplen och bojan, signerad Öblom, daterad samt påskrift a tergo "Första duk. 25/7-30/10 1921 Söndags jobb" olja på duk, 25x33 cm
Krackeleringar, obetydligt färgbortfall
243073
2014-04-26