Bengt O Österblom oljemålning

Bengt O Österblom oljemålning
Bengt O Österblom oljemålning
Bengt O Österblom oljemålning
Bengt O Österblom oljemålning
Bengt O Österblom oljemålning
Bengt O Österblom oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÖSTERBLOM, Bengt O (1903-1976): Stilleben med äpplen och bojan, signerad Öblom, daterad samt påskrift a tergo "Första duk. 25/7-30/10 1921 Söndags jobb" olja på duk, 25x33 cm

Krackeleringar, obetydligt färgbortfall

243073

2014-04-26