Trädgårdskulpturer gjutjärn

Trädgårdskulpturer gjutjärn
Trädgårdskulpturer gjutjärn
Trädgårdskulpturer gjutjärn
Trädgårdskulpturer gjutjärn
Trädgårdskulpturer gjutjärn
Trädgårdskulpturer gjutjärn
Trädgårdskulpturer gjutjärn
Trädgårdskulpturer gjutjärn
Trädgårdskulpturer gjutjärn
Trädgårdskulpturer gjutjärn
Trädgårdskulpturer gjutjärn
Trädgårdskulpturer gjutjärn
Trädgårdskulpturer gjutjärn
Trädgårdskulpturer gjutjärn

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTURER, 1 par, 1900-tal, gråmålat gjutjärn, föreställande gossar bärande urna, höjd ca 84 cm

Slitage, rostfläckar

243075

2014-04-24