Walther Aas oljemålning

Walther Aas oljemålning
Walther Aas oljemålning
Walther Aas oljemålning
Walther Aas oljemålning
Walther Aas oljemålning
Walther Aas oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AAS, Walther (Norge, 1928-1990): Kvinnoporträtt, signerad och daterad 1968, olja på duk, massiv ekram, 60x46 cm

243084

2014-04-26