Atolar Fanett Tapiovaara Edsbyverken

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st. snarlika, "Fanett", Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken, delvis märkta

Bruksslitage, skador

243129

2014-04-24