Tommy Östmar akvarell Hokusai

Tommy Östmar akvarell Hokusai
Tommy Östmar akvarell Hokusai
Tommy Östmar akvarell Hokusai
Tommy Östmar akvarell Hokusai

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ÖSTMAR, Tommy (1934-2007): "Hokusai på Sergels torg III", signerad Tommy Östmar, akvarell, 47x65 cm

243137

2014-04-26