Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Flodaltare", triptyk, signerade och daterade T.Renqvist -69, etsningar, 9/65, samramade med varierande mått 41x49 respektive 41x41,5 (rammått 60x161 cm)
243141
2014-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här