Torsten Renqvist Flodaltare triptyk etsning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Flodaltare", triptyk, signerade och daterade T.Renqvist -69, etsningar, 9/65, samramade med varierande mått 41x49 respektive 41x41,5 (rammått 60x161 cm)

243141

2014-04-26