Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STRELTSOVA, Nadezda (född 1973): Blomsterstilleben, signerad Streltsova, olja på duk, 76x80 cm, oramad
243146
2014-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här