Nadezda Streltsova oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STRELTSOVA, Nadezda (född 1973): Blomsterstilleben, signerad Streltsova, olja på duk, 76x80 cm, oramad

243146

2014-04-26