Monica Lorentzon oljemålningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LORENTZON, Monica (född 1940): (3) Porträtt, "Familjen", balettdansös, signerade, olja på papper, ca 65x50 cm vardera, oramade

Kantveck

243147

2014-04-26