Lennart Larsson oljemålning

Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARSSON, Lennart (född 1922): Bogserbåten, signerad LLarsson, olja på pannå, 53x64 cm

243157

2014-04-26