Lennart Larsson oljemålning
2014-04-26
243157
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARSSON, Lennart (född 1922): Bogserbåten, signerad LLarsson, olja på pannå, 53x64 cm