Makode Linde

Makode Linde
Makode Linde

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDE Makode (född 1983): Staffordshire, signerad och numrerad Makode 101/160, färglitografi med UV-lack, bladmått 40x30 cm, oramad

243167

2014-04-26