Karl Granqvist Stilleben oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRANQVIST, Karl (1921-1994): "Former på bord", signerad och daterad 1959, olja på duk, 62x50 cm
Proveniens: Svensk-Franska Konstgalleriet

Krackeleringar,

243186

2014-04-26