Philip von Schantz röda vinbär färglitografi

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Röda vinbär, färglitografi, signerad och daterad -77, numrerad 111/150, 62x49 cm

243190

2014-04-26