Skåp sekelskiftet 1900

Skåp sekelskiftet 1900
Skåp sekelskiftet 1900
Skåp sekelskiftet 1900
Skåp sekelskiftet 1900

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-tal, fanérat i mahogny och rot, spröjsade dörrar, reliefdekor med blommor, höjd 216, 120x51 cm

Lösa dekorbitar medföljer, diverse skador, nyckel saknas

243221

2014-04-27