Charles Whymper akvarell

Charles Whymper akvarell
Charles Whymper akvarell
Charles Whymper akvarell
Charles Whymper akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WHYMPER, Charles (1853-1941): "The first lesson", signerad Whymper, akvarell, 20x28 cm

Fläckar

243224

2014-04-27