Figuriner Indien och Tibet

Figuriner Indien och Tibet
Figuriner Indien och Tibet
Figuriner Indien och Tibet
Figuriner Indien och Tibet
Figuriner Indien och Tibet
Figuriner Indien och Tibet
Figuriner Indien och Tibet
Figuriner Indien och Tibet
Figuriner Indien och Tibet
Figuriner Indien och Tibet

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 8 st, brons, mässing och koppar, Tibet och indien, 1900-tal, höjd 8-19 cm

Smärre slitage

243250

2014-04-25