Finland iittala Nuutajärvi

Finland iittala Nuutajärvi
Finland iittala Nuutajärvi
Finland iittala Nuutajärvi
Finland iittala Nuutajärvi
Finland iittala Nuutajärvi
Finland iittala Nuutajärvi
Finland iittala Nuutajärvi
Finland iittala Nuutajärvi
Finland iittala Nuutajärvi
Finland iittala Nuutajärvi
Finland iittala Nuutajärvi
Finland iittala Nuutajärvi
Finland iittala Nuutajärvi
Finland iittala Nuutajärvi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 2 st., SKÅL, FIGURIN, glas, en vas märkt iittala, dekor av luftbubblor, blåst i form, signerad TAPIO WIRKKALA IITTALA, höjd 11 cm, figurinen, fågel, glas, signerad O. Toikka Nuutajärvi, längd 16, en vas signerad Kaj Franck, Nuutajärvi, höjd 7 cm, skål signerad Nuutajärvi, höjd 4,5 cm

Smärre repor undertill

243252

2014-04-25