Piphuvuden sjöskum samt terrakotta
2014-04-25
243257
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIPHUVUDEN, 3 st, sekelskiftet 1900, en skulpterad sjöskum, två i terrakotta märkta LP Jörgensen, sjöskumspipan i originaletui
Smärre slitage, obetydliga nagg