Hängskåp allmoge
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGSKÅP, för hörn, 17/1800-tal, daterat 1782, bemålat, polykrom dekor av blommor, skåpets mått höjd 109, 48x76 cm, nyckel finns, senare benställning medföljer
Smärre skador, senare bemålning
243267
2014-04-25