Hängskåp allmoge

Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, för hörn, 17/1800-tal, daterat 1782, bemålat, polykrom dekor av blommor, skåpets mått höjd 109, 48x76 cm, nyckel finns, senare benställning medföljer

Smärre skador, senare bemålning

243267

2014-04-25