Golvlampa Lisa Johansson-Pape för Orno

Klubbat för:

6 400 SEK

5 000 SEK

GOLVLAMPA, Lisa Johansson-Pape för Orno, etikettmärkt Orno, läderinlindat skaft, höjd 147 cm

Mindre repor/slitage

243268

2014-04-25