Bordslampa Lisa Johansson för Orno

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPA, Lisa Johansson-Pape för Orno, läderinlindat skaft, höjd 58 cm

Mindre bucklor på skärm, smärre repor

243270

2014-04-25