Plakett Kina 1900-tal

Plakett Kina 1900-tal
Plakett Kina 1900-tal
Plakett Kina 1900-tal
Plakett Kina 1900-tal
Plakett Kina 1900-tal
Plakett Kina 1900-tal

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PLAKETT, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, figurscen, skuren träram, 38x25 cm

243271

2014-04-25