Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NORDIN, Alice (1873-1948): (2) Figuriner, sjungande flickor och flicka med snäcka, signerade Alice Nordin, gips, höjd 29-33 cm
Slitage
243273
2014-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här