Alice Nordin gips figuriner

Alice Nordin gips figuriner
Alice Nordin gips figuriner
Alice Nordin gips figuriner
Alice Nordin gips figuriner
Alice Nordin gips figuriner
Alice Nordin gips figuriner

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

NORDIN, Alice (1873-1948): (2) Figuriner, sjungande flickor och flicka med snäcka, signerade Alice Nordin, gips, höjd 29-33 cm

Kuntoraportti

Slitage

243273

Päivämäärä:

2014-04-25