Alice Nordin gips figuriner
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
NORDIN, Alice (1873-1948): (2) Figuriner, sjungande flickor och flicka med snäcka, signerade Alice Nordin, gips, höjd 29-33 cm
Kuntoraportti
Slitage
243273
Päivämäärä:
2014-04-25