Tavelstaffli

Tavelstaffli
Tavelstaffli
Tavelstaffli
Tavelstaffli
Tavelstaffli
Tavelstaffli
Tavelstaffli
Tavelstaffli

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAVELSTAFFLI med inläggningar av pärlemor, 1900-tal, orientaliskt, höjd ca 133 cm

Dekordelar saknas, lagning

243285

2014-04-25