Bord ek rikt skulpterat

Bord ek rikt skulpterat
Bord ek rikt skulpterat
Bord ek rikt skulpterat
Bord ek rikt skulpterat
Bord ek rikt skulpterat
Bord ek rikt skulpterat
Bord ek rikt skulpterat
Bord ek rikt skulpterat
Bord ek rikt skulpterat
Bord ek rikt skulpterat

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD, 1900-tal, ek, rik skulpterat, höjd ca 78, 89x202 cm

Bruksslitage

243290

2014-04-25