Bord ek rikt skulpterat
2014-04-25
243290
| Klubbat belopp | 14 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORD, 1900-tal, ek, rik skulpterat, höjd ca 78, 89x202 cm
Bruksslitage