Oljemålning England 1800-tal

Oljemålning England 1800-tal
Oljemålning England 1800-tal
Oljemålning England 1800-tal
Oljemålning England 1800-tal
Oljemålning England 1800-tal
Oljemålning England 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENGELSK SKOLA, 1800-tal, Två samtalande kvinnor, osignerad, olja på duk, 43x31 cm

243291

2014-04-27