Oljemålning England 1800-tal
2014-04-27
243291
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ENGELSK SKOLA, 1800-tal, Två samtalande kvinnor, osignerad, olja på duk, 43x31 cm