Olle Nordberg oljemålning
2014-04-27
243293
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Kärlekspar, signerad Olle Nordberg-75, olja på pannå, 38x45 cm